Jak zrobić bombkę metodą decoupage

Jak zrobić bombkę metodą decoupage

Niezależnie od tego, czy chcesz ją wystawić na kominku, czy dać w prezencie, zrobienie własnej bombki decoupage to zabawne i kreatywne zajęcie dla całej rodziny. Używając kilku przedmiotów, które możesz mieć w domu, możesz przekształcić zwykłą bombkę w coś naprawdę wyjątkowego.

Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to zdecydować, jaki rodzaj bombki zamierzasz zrobić. Możesz wybierać spośród szkła, styropianu lub plastiku. Będziesz także chciał wybrać bombkę swoich marzeń, co oznacza wybranie stylu i kształtu, który najbardziej Ci się podoba. Na szczęście w sieci jest mnóstwo zasobów, które pomogą Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie ozdobę.

Możesz również pójść na łatwiznę i kupić jedną w sklepie z artykułami rzemieślniczymi. Aby zrobić własną bombkę decoupage, będziesz potrzebować kilku przedmiotów oprócz tych, które zwykle są podejrzane: nożyczek, kawałka zwykłego papieru i trochę Mod Podge. Aby bombka błyszczała, warto pokryć ją lakierem. W zależności od rodzaju bombki decoupage, którą zdecydujesz się wykonać, możesz również użyć odrobiny brokatu.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać jest to, że bombki decoupage mogą być nieco czasochłonne. Jeśli jesteś początkujący w tego typu projekcie, będziesz chciał dać sobie dużo czasu. Również, może chcesz zrobić przerwę od klejenia papieru do bombki, aby umożliwić swoje arcydzieło do wyschnięcia. Aby pomóc przyspieszyć rzeczy, możesz użyć plastikowej folii, aby delikatnie nacisnąć papier w dół. Będziesz chciał się upewnić, że pokryjesz każdą część swojej bombki.

Możesz chcieć spojrzeć na internet, aby zobaczyć, czy można znaleźć kilka dobrych źródeł bombek decoupage. Istnieje wiele sprzedawców internetowych do wyboru, ale nie bój się pytać dookoła, aby zobaczyć, czy można znaleźć lokalnego producenta. Podczas gdy jesteś na to, możesz rozważyć odebranie kilku materiałów w sklepie rzemieślniczym, takich jak styropian i polistyren. Możesz również spojrzeć na stare pudełka, które możesz mieć już wokół domu.

W skrócie, bombki decoupage są jednym z najbardziej satysfakcjonujących projektów, które możesz podjąć. Najlepsze w nich jest to, że możesz się dobrze bawić podczas ich wykonywania, zwłaszcza jeśli masz małe dzieci. Jest to również dobry sposób na wprowadzenie dzieci do sztuki kreatywności i eksperymentowania. Przekonasz się również, że wiele z tych projektów nie jest zbyt trudnych do wykonania. Możesz chcieć spojrzeć na stronę jak allfreechristmascrafts.com, która ma setki projektów decoupage dla wszystkich grup wiekowych.

Wymarzona bombka decoupage może nie być tak trudna do wykonania, jak się obawiano. Choć może to wymagać trochę czasu i wysiłku, jest warte wysiłku.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane