Jak zrobić bombkę z nici

Jak zrobić bombkę z nici

Niezależnie od tego, czy chcesz udekorować choinkę, czy zrobić coś na drzwi wejściowe, możesz to zrobić samodzielnie, używając przedmiotów, które już masz. Jedną z najbardziej popularnych ozdób świątecznych jest bombka. Można ją wykonać ze wstążki lub nici. Jest łatwa do zrobienia i wygląda oszałamiająco na Twoim drzewku.

Aby bombka ładnie wyglądała, należy użyć miękkiej tkaniny, która jest okrągła i niezbyt duża. Możesz wybierać spośród wielu różnych rozmiarów i kształtów. Jeśli chcesz bombkę, która jest bardzo świąteczna, możesz użyć balonu. Możesz użyć balonów jako ozdoby na choinkę lub powiesić je pod sufitem. Możesz nawet przykleić je za pomocą kleju rzemieślniczego. Możesz je również udekorować lampkami.

Inną popularną dekoracją świąteczną jest wieniec z ozdób. Jest on łatwy do wykonania i wygląda świetnie na choince lub na drzwiach wejściowych. Może być wykonany przy użyciu przedmiotów, które można kupić w sklepie rzemieślniczym. Jeśli chcesz zrobić jeden sam, będziesz potrzebował kilku prostych narzędzi. Po pierwsze, będziesz potrzebował małego kawałka filcu i wstążki. Następnie możesz wybrać jeden z wielu różnych wzorów. Na przykład możesz zrobić filcową bombkę z pomponem lub filcową bombkę DIY Santa boot.

Możesz również zrobić prostą papierową bombkę świąteczną. Do wyboru są cztery różne wzory, a każdy z nich świetnie nadaje się do różnych stylów wystroju. Na przykład możesz użyć wzoru bombki w paski, aby zrobić prostą bombkę, lub możesz zrobić bombkę w kształcie kuli o strukturze plastra miodu. Ponadto, można użyć wstążki lub sznurka, aby zrobić bombkę. Wstążkę lub sznurek można przyciąć nożyczkami, a także związać w węzeł. Będziesz potrzebował drugiego kawałka sznurka, którego możesz użyć do powieszenia swojej bombki. Możesz również użyć kleju PVA, ale upewnij się, że nie jest on zbyt rzadki.

Możesz również wykonać filcową ozdobę jamnika. Filcowe bombki to świetny sposób na wykorzystanie resztek wstążki lub filcu. Możesz też zrobić filcowe kolczyki. Są one świetnym pomysłem dla początkujących. Wymagają szycia, ale są łatwe do wykonania. Aby zrobić parę, będziesz potrzebować sześciu kółek z filcu i gładkich łuków na każdym z nich. Cekiny, koraliki i nici będą przewlekane przez te okręgi. Możesz zdecydować się na użycie dużego cekinu lub małego. Będziesz również potrzebować igły i nici, aby wykonać kolczyki.

Inną popularną dekoracją świąteczną DIY jest szyszka sosnowa. Ta prosta ozdoba jest łatwa do wykonania i świetnie wygląda na choince. Możesz również zrobić prosty wieniec z obręczy, który możesz powiesić na ścianie. Do każdej dekoracji będziesz potrzebować czterech patyczków do koktajli. Jeśli masz ścianę z bombek mache, może być konieczne wykonanie otworów, zanim będzie można je powiesić. Jest to również bardzo tani projekt DIY.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane