Jak zrobić bombkę z serwetki

Jak zrobić bombkę z serwetki

Użycie serwetki do zrobienia bombki to prosty sposób na stworzenie świątecznego nakrycia stołu. Serwetki można złożyć w wiele różnych kształtów. Możesz użyć różnych kolorów i wzorów, aby udekorować swój stół na różne święta. Używanie serwetek jako dekoracji to niedrogi sposób, aby twój stół wyglądał świątecznie.

Możesz udekorować swój stół wieloma różnymi wzorami serwetek, ale jeśli chcesz użyć serwetki do zrobienia “bombki”, powinieneś upewnić się, że używasz odpowiedniego kształtu i rozmiaru dla bombki. Oznacza to, że potrzebna będzie kwadratowa serwetka o boku 40 cm. Należy również pamiętać o wyprasowaniu serwetki przed jej złożeniem.

Po złożeniu serwetki w kształt, z którego jesteś zadowolony, możesz ją przykleić do styropianowej kuli. Możesz również użyć wieszaków na bombki, aby powiesić serwetkę. Kiedy skończysz, możesz ozdobić bombkę brokatem lub brokatem w sprayu. Możesz też przewiązać ją cienką wstążką, co nada jej świąteczny wygląd. Alternatywnie możesz użyć nici rafii, aby przywiązać serwetkę do sztućców.

Do wykonania bombki możesz użyć styropianowej kuli, jeśli chcesz, aby był to tradycyjny świąteczny wzór. Możesz zrobić bombkę z papierowej serwetki, jeśli chcesz być bardziej kreatywny. Powinieneś również upewnić się, że papierowa serwetka ma równe przerwy między warstwami. Dzięki temu bombka będzie miała płaską podstawę. Możesz również użyć bombki decoupage do tego projektu. Jest to rodzaj papierowej bombki, którą można wyeksponować w wazonie. Zapewni to, że będzie ona wyglądała jak kwiaty.

Aby uzyskać bardziej świąteczny wygląd, możesz zrobić własną papierową bombkę w stylu “plastra miodu”. Aby stworzyć ten wzór, musisz upewnić się, że każda część serwetki ma krzywiznę, która pasuje do krzywizny bombki. Możesz również ozdobić swoją bombkę gałązką ostrokrzewu lub mini bombką.

Innym sposobem na zrobienie własnej bombki z serwetki jest wykonanie bombki metodą decoupage. Jeśli chcesz zrobić bombkę z materiału repurposed możesz użyć ozdób z plastrów drewna. Ozdoby z plastrów drewna mogą być łatwo wykonane i są dostępne w wielu różnych wzorach. Następnie można użyć bombek do dekoracji stołu na Boże Narodzenie. Możesz je również wykorzystać do wykonania ozdoby w postaci bałwanka.

Możesz również użyć plastikowej folii, aby docisnąć papierową serwetkę. Pomoże to zapobiec powstawaniu pęcherzyków powietrza. Możesz również wyprasować serwetkę, aby pomóc usunąć pęcherzyki powietrza.

Można również zrobić z serwetki “kieszonkę”. Jest to bardziej formalne podejście do “szczypania i ciągnięcia”. Trzeba się upewnić, że serwetka nie jest zbyt zgrabna, ale jest złożona w taki sposób, że na górze powstaje plisa.

Aby wykonać bombkę w kształcie “świstaka”, należy użyć zielonej serwetki. Zapewni to stworzenie świątecznej ozdoby na choinkę.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane