Jak zrobić wyspę na suficie

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zrobić wyspę na suficie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Ten artykuł pokaże Ci najprostszy sposób na stworzenie centralnego punktu kuchni – pływającej wyspy. W zależności od wysokości sufitu, może to zająć trochę pracy, ale jest to całkowicie warte, gdy zobaczysz efekt końcowy. Ten projekt jest doskonałym sposobem, aby dodać styl do swojej kuchni bez kompromisu na przestrzeni.

Po określeniu wysokości swojego sufitu, określić, jak powiesić światła wiszące z wyspy. Będziesz chciał powiesić je powyżej poziomu oczu, ale pamiętaj, aby rozważyć, jak wysocy są członkowie Twojej rodziny. Jeśli masz wysokich członków rodziny, możesz znaleźć swoją linię wzroku utrudnione. Jeśli tak jest, rozważ zawieszenie dwóch jasnych szklanych wisiorków nad ladą wyspy. Jednak ta opcja nie jest odpowiednia dla każdej kuchni.

Aby upewnić się, że lampy wiszące nie blokują widoku, powieś je 28 do 34 cali nad blatem. W ten sposób będziesz miał wystarczająco bliskie źródło światła, aby zobaczyć, co się dzieje przez cały czas. Najlepszym sposobem na powieszenie lamp wiszących nad wyspą jest użycie balonów z helem lub innych pomocy wizualnych, aby pomóc w wizualizacji rozmieszczenia. Wysokość światła wiszącego powinna być nie niższa niż poziom oczu najwyższej osoby w Twoim domu.

Oświetlenie jest istotną częścią Twojego projektu kuchni. Większość kuchni posiada wyspy i potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. Aby to zrobić, będziesz musiał odpowiednio rozmieścić światła nad wyspą, najlepiej od żarówki do żarówki. Upewnij się, że rozmieszczenie lamp wiszących nad wyspą jest zrównoważone, ponieważ lampy powinny być oddalone od siebie o co najmniej sześć cali lub więcej. Dłuższa wyspa może wymagać trzech lamp wiszących. Po tym wszystkim, będziesz chciał stworzyć unikalny, dramatyczny wygląd w swojej kuchni.

Najczęstsza opcja oświetlenia dla wysp kuchennych to lampy wiszące. Lampy wiszące zapewniają silne oświetlenie zadania ze względu na fakt, że ich żarówki są zorientowane bezpośrednio w dół. Ponadto są one elastyczne w ich kształcie i stylu, co czyni je doskonałym wyborem dla wysp kuchennych. Działają one również świetnie jako wiszące oprawy oświetleniowe w innych pomieszczeniach w domu. To nie tylko lampy wiszące sprawiają, że wyspa kuchenna wyróżnia się, choć. Są one wszechstronne, stylowe i niedrogie.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane