Jak zrobić bombkę świąteczną z klocków LEGO

Jak zrobić bombkę świąteczną z klocków LEGO

Zakup Lego Christmas Gift Bauble może wydawać się kosztownym i niepraktycznym przedsięwzięciem, ale rzeczywistość jest taka, że są one zarówno zabawne, jak i funkcjonalne. Możesz wyświetlić swoje ulubione minifigs LEGO lub nawet szybki i łatwy spersonalizowany minifig LEGO. Możesz nawet dołączyć je do kartki, aby uzyskać prezent, który będzie zarówno pamiętny, jak i użyteczny.

Na cześć wielkiego dnia, LEGO Australia połączyła siły z Operą w Sydney, aby stworzyć cztery gigantyczne bombki świąteczne Lego. Są to największe bombki LEGO Christmas, które kiedykolwiek uświetniły przedpole Sydney i będą wystawione od poniedziałku 6 grudnia do poniedziałku 13 grudnia. Możesz zobaczyć te wspaniałe kawałki w dowolnym momencie w ciągu dnia, ale upewnij się, aby dostać się tam wcześnie, ponieważ będą one bardzo ciepłe w słońcu Aussie!

Bombki LEGO Christmas Tree to tak naprawdę dzieło sztuki i wyczyn inżynierski, którego wykonanie zajęło ponad 4400 klocków LEGO. Bombka posiada kilka innowacji, w tym otwory wentylacyjne, które pozwalają na przepływ powietrza i możliwość obracania się, aby odsłonić 360-stopniowy szczegół cegieł. Wycieczka do Opery w Sydney w celu obejrzenia tych wspaniałych dzieł będzie sprawą przyjazną dla całej rodziny. Zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli odbyć podróż przez różne oferowane ścieżki, a także cieszyć się widokiem Opery z dużo wyższego punktu widzenia.

Najbardziej imponujące bombki świąteczne Lego zostały wyprodukowane przez zespół projektantów LEGO z całego świata. Te bombki są logicznym wynikiem miłości twórców bombek do LEGO. Sama bombka jest dwa cale wysokości, sześć cali szerokości i siedem cali długości kawałek plastiku, który waży w skromne 39 gramów. Oprócz samej bombki można kupić w sprzedaży małe opakowanie Lego lub dodać odrobinę magii LEGO do czystej bombki, aby stworzyć imponujący pokaz świątecznych bombek.

Najbardziej imponująca ze wszystkich bombek LEGO jest ta “magiczna”, którą będzie można podziwiać przez cały okres świąteczny. Magiczna bombka wykonana jest z zastrzeżonego polimeru LEGO i zawiera logo LEGO oraz przezroczyste okienko do oglądania gwiazd. Bombka będzie otwarta dla zwiedzających od poniedziałku 6 grudnia do poniedziałku 13 grudnia w godzinach od 9:30 do 19:00 AEDT. W tym czasie będzie można obserwować, jak magiczna bombka zmienia kolor wraz ze słońcem, tworząc magiczny i niezapomniany pokaz.

Oprócz magicznej bombki, możesz również podziwiać widoki z podwyższonej platformy, która oferuje jeden z najlepszych widoków na Operę. Jest to obowiązkowy punkt programu podczas wizyty w Sydney i jedna z najlepszych rzeczy do zrobienia w mieście w okresie świątecznym. Jeśli nie uda Ci się dotrzeć do Sydney, możesz odwiedzić LEGO’s Christmas in the Square, które odbędzie się na Aotea Square od 30 listopada do 6 grudnia.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane