Jak zrobić żabę Origami

W tym artykule pokażę Ci, jak zrobić żabę Origami. To papierowe rzemiosło jest łatwe i przyjemne do stworzenia. Ma też bardzo ciekawą historię. Ten artykuł da Ci wskazówki, jak zrobić własną żabę origami! Wystarczy postępować zgodnie z tymi instrukcjami i będziesz miał gotową żabę w krótkim czasie! Tylko upewnij się, że używasz odpowiednich materiałów!

Złóż żabę na pół. Tylne nogi powinny być skierowane do Ciebie. Teraz umieść pomiędzy nogami poziomą kartkę papieru, która będzie się pokrywać z dnem żaby. Twoja żaba powinna teraz wyglądać jak na czwartym zdjęciu. Jeśli odwrócisz ją na drugą stronę, powinna wyglądać jak ta na obrazku numer 5. Teraz możesz dodać googly oczy i języki. Kiedy już skończysz, możesz sprawić, że twoja żaba będzie skakać, naciskając tylną część żaby.

Następnym krokiem jest złożenie przedniej części tylnych nóg żaby. Pamiętaj, aby wyrównać wewnętrzne krawędzie trójkąta z zewnętrznymi. Gdy żaba będzie gotowa, ramiona znajdą się na górnej części trójkąta. Następnie złóż przednią część trójkąta do góry, aby dopasować ją do dolnej części żaby. Gdy nogi znajdą się na górze ciała, będziesz miał kompletną żabę!

Gdy już ukończysz swoją żabę, przetestuj ją skacząc. Następnie zmierz odległość, na jaką skacze. Jeśli potrafi skakać, to już jest zwycięzcą! Tak więc, bierz się do pracy! Bawcie się dobrze! I nie zapomnijcie poświęcić czasu na zabawę z gotową żabą! Będziesz wtedy zaskoczony pięknym rezultatem! Nie ma powodu, dla którego nie powinieneś tego spróbować!

Następnie, będziesz chciał złożyć nogi swojej papierowej żaby. Upewnij się, że są one wyrównane w pionie. Następnie złóż nogi żaby nad górną połową kształtu diamentu, tworząc w ten sposób “X” na górnej połowie. Upewnij się, że wierzchołek trójkąta nie jest większy niż połowa szerokości diamentu. Kiedy skończysz, twoja żaba jest gotowa do skoku.

Żabki Origami są łatwe do złożenia i sprawiają, że zabawne faworyty partyjne. Spróbuj użyć kwadratowego lub prostokątnego papieru. Jeśli Twoje dziecko jest trochę młodsze, możesz użyć grubszego papieru do tego projektu. Ale nie zapomnij ściśle przestrzegać instrukcji! Możesz skorzystać z tego tutorialu, aby zrobić żabę origami! Jest to zabawne i proste do wykonania, a przy tym stanowi fantastyczny projekt rzemieślniczy!

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane