Jak zrobić psa z origami – najpierw zacznij od łatwego modelu

Zabawny i łatwy sposób, aby dowiedzieć się, jak zrobić psa Origami jest zrobić łatwy model pierwszy. Łatwy pies origami jest łatwy do złożenia, a nawet można narysować twarz na nim! Wystarczy użyć zwykłych arkuszy papieru 8,5 x 11 i złożyć je w kwadrat, a następnie trójkąt. Złóż kwadrat od lewej do prawej i od góry do dołu, upewniając się, że rogi są równe. Następnie złóż trójkąty w uszy i usta, i masz uroczego małego psa.

Następnym krokiem jest zrobienie ogona psa. Aby zrobić ogon, złóż papier na pół wzdłuż. W ten sposób powstaje ciało i nogi. Gdy skończysz, będziesz miał uroczego, papierowego pieska! Następnie złóż trójkąt w dół, utrzymując górne krawędzie w jednej linii. Ogon psa jest łatwy do zrobienia. I, oczywiście, możesz nawet dodać oczy googly!

Będziesz potrzebować dwóch trójkątów do tego projektu. Jeden z nich będzie miał klapkę z dwoma liniami, a drugi będzie kolorowy. Złóż klapkę wzdłuż dolnej linii, a drugą w przeciwną stronę. Następnie przytrzymaj klapkę w miejscu, gdzie styka się z grzbietem psa. Złóż prawy górny róg trójkąta w dół, aby zrobić zagniecenie na około dwie trzecie drogi wzdłuż środkowej linii prowadzącej.

Gdy już zrobisz ciało i nogi, możesz przejść do twarzy i ucha. Następnie wykonaj usta. Złóż dolny róg do góry i do tyłu, aby zrobić usta i język. Będziesz chciał złożyć drugi róg do góry i za siebie, aby zrobić dolną szczękę. Teraz złóż ciało, szyję i ucho, aby stworzyć głowę psa. Kiedy skończysz, będziesz miał psa, z którego możesz być dumny!

Gdy już masz podstawę swojego psa, możesz dodać różne fałdy i kąty, aby stworzyć twarz psa. Możesz również dodać język, dolną szczękę i nos, aby wyglądał jak prawdziwy. Jeśli chciałbyś spersonalizować twarz psa, możesz dodać białą kartkę boczną i dodać dodatkowe fałdy do podstawy. To jest tak proste, jak to tylko możliwe! Jedyne materiały, których potrzebujesz, to papier, nożyczki i ostra para nożyczek.

Zwierzęta origami mogą być łatwe do wykonania, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz. Podstawowe kroki do wykonania psa origami są łatwe do naśladowania, więc możesz nawet nauczyć dziecko, jak go zrobić! Jeśli jesteś początkujący, wybierz duży arkusz papieru. Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest strona internetowa kidskonnect. Ta strona ma kilka arkuszy do druku dla prostego Akity. Możesz również użyć lekkiego papieru kopiowego do brwi. Podczas tworzenia twarzy ważne jest, aby była ona kwadratowa.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane