Jak zrobić kule do kąpieli dla dzieci

Jeśli szukasz ciekawego zajęcia dla całej rodziny, rozważ zrobienie własnych kul do kąpieli. Te twarde kule z suchych składników po zmoczeniu musują i bulgoczą, co zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nie potrzebujesz żadnego specjalnego sprzętu, aby zrobić własne bomby kąpielowe, ale możesz kupić niedrogą formę lub nawet użyć gałki do lodów. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest upewnienie się, że bomby kąpielowe są szczelnie zapakowane.

Jeśli chcesz pachnieć bomby kąpielowe dla dzieci, rozważ użycie markowej soli Epsom. To doda zapach, który sprawi, że będą pachnieć jak lawenda lub eukaliptus. Nie musisz używać olejków eterycznych, jeśli używasz olejów nośnych, takich jak olej kokosowy lub oliwa z oliwek. Możesz również dodać barwnik spożywczy, aby nadać bombom kąpielowym inny kolor. Gdy bomby kąpielowe są całkowicie suche, mogą być używane jako prezent na urodziny, uznanie dla nauczyciela lub każdą inną okazję.

Przed użyciem domowych bomb kąpielowych na swoich dzieciach, zawsze pamiętaj, aby przetestować je najpierw. Zapobiegnie to roztopom i tantrom. Możesz nawet zrobić swoje własne bomby kąpielowe, rozcinając plastikowe jajka wielkanocne! Użycie silikonowej formy pomoże zapewnić, że Twoje dzieci będą zadowolone z produktu, a Ty oszczędzisz sobie stresu związanego z niesfornym dzieckiem! Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kule do kąpieli dla dzieci, sprawdź te dwa przepisy!

Możesz nawet zawrzeć kilka zabawek wewnątrz swoich bomb kąpielowych. Ozdobne zabawki w kształcie serca są świetne do wykorzystania jako bomby kąpielowe, ponieważ będą “eksplodować” po wrzuceniu do wody. Tak długo, jak nadzorujesz swoje dziecko podczas robienia bomb kąpielowych, będą one na pewno miały wybuch. Nie zostawiaj jednak dziecka samego podczas robienia bomb kąpielowych! Dzieci uwielbiają efekt musowania i będą pewne, że natychmiast użyją bomby.

Mieszanka powinna czuć się jak wilgotny piasek, gdy zostanie naciśnięta między dłonią a dłonią. Może być konieczne spryskanie jej alkoholem izopropylowym, aby dostosować konsystencję. Możesz również dodać inne składniki, takie jak suszone płatki kwiatów lub posypki. Posypki sprawiają, że bomby kąpielowe wyglądają uroczo, ale nie dodawaj ich zbyt wiele! Nie chcesz ryzykować, że mieszanka się odbarwi. Dla dorosłych możesz dodać pół filiżanki suszonych płatków kwiatów.

Przygotowywanie własnych bomb kąpielowych to świetny sposób na oszczędzanie pieniędzy i dawanie prezentów. Zrób je z kolorowymi składnikami, takimi jak proszek miki i brokat kosmetyczny. Możesz zrobić je jeden kolor na raz lub mieszankę kolorów. Są one również świetnymi prezentami DIY i przedmiotami fundraisingowymi. Wystarczy dodać swoją kreatywność i będą one rozmową o kąpieli! Zrób domowej roboty bombę do kąpieli dzisiaj. Później sobie podziękujesz!

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane