Jak zrobić bombki z serwetek

Jak zrobić bombki z serwetek

Użycie serwetek do zrobienia bombek to świetny sposób na dodanie odrobiny kaprysu do Twojego stołu. Możesz udekorować swój stół świątecznymi serwetkami, które są idealne na każdą świąteczną imprezę lub świąteczny posiłek. Najlepsze jest to, że możesz używać tych samych bombek rok po roku. To sprawia, że są świetnym prezentem, który można dać ukochanej osobie w Boże Narodzenie. Możesz nawet użyć ich na inne uroczyste święta, takie jak Święto Dziękczynienia lub Czwarty lipca.

Aby wykonać bombki, które wywołają uśmiech na twarzach Twojej rodziny, będziesz potrzebować kilku podstawowych przedmiotów: kulek styropianowych, Mod Podge, farby i brokatu. Jeśli masz cierpliwość, możesz nawet gotować kulki przez kilka godzin na najniższym ustawieniu temperatury. Po ostygnięciu będziesz potrzebować sztywnego drutu florystycznego i zielonej taśmy florystycznej, aby je owinąć.

Upewnij się, że używasz najlepszej jakości kleju. Brokat nie będzie przylegał do styropianowej kuli, jeśli użyjesz czegoś gorszego niż najlepszy. Możesz również powiesić bombki używając kawałka sznurka przewiązanego przez otwory wywiercone w styropianowej kuli. Jeśli chcesz uzyskać minimalistyczny wygląd, możesz pozostawić styropianową kulę gołą i dodać kilka dekoracyjnych akcentów za pomocą farby i brokatu. Użycie cienkiej wstążki jest dobrym sposobem na przywiązanie bombek do stołu. Następnie możesz dodać trochę brokatu, aby uzyskać dodatkowy efekt.

Możesz również zrobić bombki używając papierowych serwetek. Na szczęście nie są one tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Możesz je kupić w każdym sklepie z artykułami na przyjęcia. Aby uzyskać najlepsze wyniki, będziesz potrzebował arkusza papieru, który ma więcej niż jedną warstwę. Dzięki temu łatwiej jest wycinać i kształtować swoje papierowe bombki.

Będziesz także chciał upewnić się, że masz bombki, które mogą być widoczne z daleka. Możesz również użyć świątecznego wykrawacza do ciasteczek, aby nadać kształt swoim bombkom. Jest to również dobry pomysł, aby zrobić bombki na własną rękę, dzięki czemu można dostosować każdy z nich do własnych upodobań. Jest to niedrogi sposób, aby dodać odrobinę kaprysu i magii do swojego świątecznego stołu. Jeśli czujesz się sprytnie, możesz również spróbować decoupage. To świetny sposób na stworzenie jedynego w swoim rodzaju dzieła sztuki, którego będą zazdrościć Ci wszyscy znajomi i rodzina.

Najlepszą częścią robienia własnych bombek jest to, że możesz je ponownie wykorzystać rok po roku. Możesz również użyć ich do nazwania miejsc podczas świątecznej kolacji. To jest miły akcent dla gości, aby znaleźć małą bombkę, którą mogą nazwać przed swoimi przyjaciółmi i rodziną. To sprawi, że Twój świąteczny obiad będzie hitem i utrzyma Cię od marnowania pieniędzy na kupione w sklepie bombki. Ty możesz także chcieć próbować twój rękę przy robić twój swój choinkowym ozdobom. Można je wykonać z papierowych serwetek i styropianowych kulek.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane