Jak zrobić bombkę ze styropianu

Jak zrobić bombkę ze styropianu

Używanie styropianowych kulek do zrobienia bombki na Boże Narodzenie to zabawne rzemiosło dla dzieci do zrobienia. Możesz użyć kulek do wykonania wielu różnych dekoracji, od prostych, klasycznych ozdób do bardziej wyszukanych kreacji styropianowych. Możesz ozdobić je guzikami, koralikami, wstążką i tkaniną. Możesz nawet pomalować je sprayem z brokatem, gdy są jeszcze mokre.

Styropianowe kulki dostępne są w różnych rozmiarach. Możesz wybrać rozmiar, który wolisz, w zależności od wielkości twojego drzewa. Jeśli Twoje drzewo jest małe, możesz użyć małej piłki, jeśli jest średniej wielkości, możesz użyć średniej piłki, a jeśli jest duże, możesz użyć dużej piłki. Możesz również pociąć piłki na stopniowane rozmiary, w zależności od wielkości twojego drzewa. Możesz pokryć piłkę wstążką lub brokatem, gdy jest jeszcze mokra. Możesz również dodać błyszczącą kokardę, aby zakończyć ozdobę.

Styropianowe kulki możesz wykorzystać także do zrobienia ozdób choinkowych. Możesz je przykleić do drzewka, albo powiesić za pomocą wstążki lub brokatowej tasiemki. Możesz też dodać do kuli mały uchwyt z szyszki. Takie ozdoby stanowią świetne dodatki do Twojego drzewka. Możesz również dodać do kuli oko jiggly, aby uzyskać kształt bałwanka.

Możesz również zrobić bombkę używając papieru pakowego. Papier pakowy można pociąć na różne kształty i przykleić do styropianowej kuli. Im delikatniejszy papier, tym lepiej przylega do styropianowej kuli. Jeśli nie chcesz, aby papier prześwitywał, możesz pokryć papier klejem do decoupage i przykleić go. Do styropianowej kuli możesz też dodać kawałki tkaniny. Możesz również pomalować piłkę przed zaklejeniem, aby dodać więcej kolorów.

Zabawnym, łatwym i niedrogim rzemiosłem do wykonania z dziećmi jest zrobienie ozdoby ze styropianowej piłki. Ten prosty projekt jest łatwy do naśladowania i jest to świetny sposób na udekorowanie drzewa. Możesz użyć różnych kolorów tkaniny lub papieru, w zależności od tematu drzewa. Możesz również ozdobić swoją kulę wstążką i koralikami.

Uroczą ozdobą świąteczną, którą możesz zrobić z dziećmi jest pompon. Jest łatwy do zrobienia i można dostać pompom maker za tanie na Amazon. Pompon jest zabawną i świąteczną dekoracją świąteczną, która jest również szybka do wykonania.

Możesz również zrobić ornament używając gruszki papier mache. Możesz kupić gruszkę z papier mache w sklepie z artykułami rzemieślniczymi lub u dostawcy. Możesz ją następnie pomalować i zrobić z niej ornament. Możesz następnie udekorować go za pomocą cekinowego wykończenia lub możesz przykleić cekinową przędzę wokół niego. Możesz nawet dodać kokardę, aby zakończyć pętlę.

Możesz również użyć styropianowej kuli do zrobienia ozdoby w kształcie wieńca. Możesz użyć różnych kolorów włóczki, aby zrobić swój wieniec. Jest to świetny projekt bez szycia i tworzy piękną ozdobę na choinkę.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane