Jak zrobić bociana z pampersów

Jak zrobić bociana z pampersów

Użycie pieluch jednorazowych do wykonania prezentu bociana to prosty i kreatywny sposób na podarowanie prezentu nowej mamie. Tort z pieluchami bociana jest zabawnym elementem centralnym na baby shower. Możesz zrobić mały tort z około 22-25 pieluch lub duży tort z setek pieluch. Możesz udekorować tort pieluszkowy tak, aby pasował do motywu przewodniego baby shower. Możesz również dodać inne akcesoria, takie jak zabawki lub przedmioty dla niemowląt, aby uczynić go jedynym w swoim rodzaju prezentem.

Stworzenie bocianiego tortu z pieluch jest łatwe i może być wykonane w różnych rozmiarach. Tort zbudowany jest w całości z pieluszek jednorazowych i może być udekorowany tak, aby pasował do motywu przewodniego baby shower. Możesz dodać do niego dekoracje, zabawki, przedmioty dla dziecka i słodycze. Możesz również dodać srebrne amulety szczęścia lub konfetti, aby udekorować tort pieluszkowy. Możesz użyć kolorowych koralików, aby spersonalizować prezent w postaci pieluszki.

Pierwszym krokiem do stworzenia bocianiego tortu pieluszkowego jest zebranie wszystkich pieluch, które będą potrzebne. Jeśli chcesz mieć mały tort, powinieneś zebrać 20 pieluch. Możesz również kupić pieluchy jednorazowe w różnych kolorach, aby dopasować je do tematu baby shower. Możesz kupić plastikowe części w sklepach z artykułami rzemieślniczymi.

Aby udekorować wiadro z pieluchami, będziesz potrzebować pionowej i szczelnej warstwy wierzchniej. Możesz również użyć sztucznych kwiatów, konfetti, cukierków i srebrnych uroków szczęścia. Pomiędzy warstwami pieluch możesz umieścić dziecięce łyżki, smoczki i śliniaki. Możesz również dodać miękką zabawkę bociana do górnej części tortu pieluchowego. Możesz zawiązać wstążkę i kokardę wokół tortu pieluszkowego, aby zakończyć dekorację.

Jeśli masz dużo pieluch do zebrania, możesz zrobić większy tort z kilkoma warstwami. Możesz również sprawić, że Twoja dekoracja wiadra z pieluchami będzie pasowała do motywu przewodniego baby shower. Możesz zrobić dekorację wiaderka z pieluchami podobną do dekoracji babeczki z pieluchami. Będziesz potrzebować szczelnej warstwy górnej, warstwy pionowej i tekturowej szyby. Możesz również dodać ładną skarpetkę jako głowę ślimaka. Jeśli chcesz dodać smoczek-przytulankę, możesz wypchać go wyściółką i zawiesić na szyi ślimaka. Możesz również użyć spirali, aby zrobić rogi na głowie ślimaka.

Do pieluszkowego tortu możesz dodać miękką zabawkę bociana lub podkładkę z bocianią twarzą. Możesz użyć dużej pętli u góry na uchwyt. Możesz również umieścić srebrne talizmany szczęścia pomiędzy warstwami pieluch. Następnie możesz ozdobić wiaderko wstążkami, kolorowymi koralikami i innymi elementami. Możesz również zrobić swój bociani tort z pieluchami z motywem baby shower. Na wierzchu pojemnika do przechowywania pieluch możesz umieścić kolorową ściereczkę do prania. Możesz również umieścić pieluszkę dla dziecka na szczycie pojemnika do przechowywania pieluszek. Możesz chcieć umieścić bocianie konfetti lub wstążkę wokół wiadra, aby zakończyć dekorację.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane