Jak zrobić biały barwnik w Minecraft

Jak zrobić biały barwnik w Minecraft

Uzyskanie białego barwnika w Minecraft jest trochę podstępne. Do jego wytworzenia będziesz potrzebował dwóch przedmiotów: Lily of the Valley oraz Bone Meal. Oba możesz zdobyć w różnych miejscach w Minecraft. Lily of the Valley można znaleźć w biome Flower Forest. Bone Meal można znaleźć w biomie Birch Forest. Oba są przydatne w procesie craftingu.

Bones można zdobyć ze szkieletów wrogów, tarlaków i skrzyń z łupami. Możesz również znaleźć Bones podczas łowienia ryb lub wyławiania gruzu. Najłatwiejszym sposobem na zdobycie Bone Meal jest użycie kompostownika. Kiedy wrzucisz Bone Meal do kompostownika, zamieni się on w biały barwnik. Możesz go następnie użyć na kwiatach konwalii lub bezpośrednio na przedmiotach. Używanie Białych barwników na przedmiotach jest jedną z kreatywnych funkcji w Minecraft. Można go również używać na wełnie, skórzanych zbrojach i obrożach dla kotów. Możesz również użyć go na prochu strzelniczym.

Możesz również stworzyć biały barwnik w Minecraft, wykorzystując kwiat gotcha. Jeśli masz szczęście złapać kwiat konwalii, możesz go użyć do stworzenia barwnika. Możesz go również znaleźć w biomeie lasu kwiatowego, biomeie lasu brzozowego lub biome świątyni dżungli. Możesz go użyć do produkcji barwnika w każdej siatce do craftingu, także na stole do craftingu. Barwnik nie będzie jednak dostępny, dopóki nie umieścisz go w swoim ekwipunku.

Jeśli szukasz bardziej efektywnego sposobu na zdobycie białego barwnika, możesz spróbować uprawy mączki kostnej. Mączka kostna może być wykonana z szkieletu. Możesz znaleźć mączkę kostną poprzez wyławianie szczątków, łapanie ryb i zabijanie szkieletów. Po zdobyciu mączki kostnej, możesz umieścić ją w stole do craftingu. Po umieszczeniu mączki kostnej w stole do craftingu, zobaczysz biały barwnik w prawym górnym rogu stołu do craftingu. Możesz go następnie przenieść do swojego ekwipunku, gdzie może być użyty do barwienia czegokolwiek.

Biały barwnik możesz również zdobyć wyławiając kości. Szkielety upuszczają kości i możesz ich użyć do stworzenia barwnika. Możesz również zdobyć Bones łowiąc Strays i dungeons. Możesz również znaleźć kości w twierdzach nether i szybach kopalnianych. Szkielety będą się pojawiać w ciemnych miejscach w nocy i w ciemnych miejscach w ciągu dnia. Jeśli zabijesz szkielet, upuści on 0-2 Kości. Kości można również znaleźć na dnie twierdzy i szybów górniczych.

Biały barwnik jest jednym z nowych przedmiotów w Bedrock Edition gry Minecraft. Może być używany do barwienia przedmiotów takich jak wełna, skórzane zbroje i obroże dla kotów. Może być również użyty do barwienia konkretnych bloków. Na przykład, można go użyć do barwienia broni z wełny, skóry lub prochu. Biały barwnik jest dostępny w różnych kolorach, więc możesz dodać do niego inne kolory, aby uzyskać inny wygląd.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane