Jak zrobić Exp Bottle w Minecraft

Najlepszym sposobem na przechowywanie xp jest użycie Bottles O’ Enchanting. Kociołek może pomieścić do czterech takich butelek. Przy niskiej wartości rawXpConsumedOnCreation, gracz może wypełnić kociołek do połowy. Gracze z 30+ doświadczeniem i poziomami wypełniliby kociołek całkowicie. Na szczęście istnieją sposoby na podwojenie ilości xp, które przechowujesz w butelce.

Pierwsza butelka Grand XP dostaniesz do poziomu 30, ale większość max enchantów będzie wymagała 50 lub 75 poziomów EXP. Druga butelka Grand XP dostaniesz do poziomu 40 i tak dalej. Kontynuując rozpryskiwanie butelek dojdziesz do poziomów 50-60. Każda butelka Grand XP daje określoną ilość XP, więc możesz kupić kilka, aby uzyskać jeden max enchant za mniej niż poziom.

Aby zrobić Bottle o’ Enchanting, zbierz kilka butelek tego samego typu i umieść je w folderze datapack. Zawierają one wymagane xp. Butelka tego typu da ci od trzech do jedenastu punktów doświadczenia. Istnieje kilka różnych rodzajów rybek słonecznych, w tym hybrydy. Pierwsza z nich upuszcza pięć punktów doświadczenia, podczas gdy druga dziesięć. Więcej informacji znajdziesz w wymaganiach Wiki dotyczących punktów doświadczenia.

Trzecia butelka czarowania to rzadki przedmiot, który tarł orby doświadczenia. Możesz również kupić ten przedmiot od wieśniaków. Butelkę o’ enchanting możesz również znaleźć w placówce Pillager, lub w szybie górniczym. Te przedmioty można znaleźć tylko w szybach górniczych lub skrzyniach, ale możesz je również znaleźć w strukturach lub używając trybu kreatywnego. Jeśli nie możesz znaleźć żadnego w swoim inwentarzu, możesz wymienić przedmiot z wieśniakiem Cleric.

Używając tego przedmiotu, możesz zdobyć doświadczenie od innych wieśniaków, wymieniając je z nim. Butelka czarowania to przedmiot piątego poziomu, którym można handlować z villagerem Cleric. Musisz dokonać wielu transakcji z Klerykiem, aby osiągnąć poziom 5. Po osiągnięciu poziomu piątego, będziesz mógł wykonać butelkę exp na poziomie 5. Będziesz musiał zebrać 36 szmaragdów, aby stworzyć ten przedmiot.

Butelkę exp w Minecraft możesz stworzyć używając Butelki Zaklinania. Butelkę można zdobyć od wieśniaka Clerica, który nosi fioletowe szaty. Po uzyskaniu butelki enchantingu, będziesz miał ciągłe źródło EXP orbs dla swojej postaci. Będziesz potrzebował tego przedmiotu, aby awansować w grze końcowej. Istnieje jednak kilka sposobów na zdobycie butelki enchantingu.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane