Jak zrobić zwierzęta z liści

Pierwszym krokiem do stworzenia zwierzęcia z liści jest jego narysowanie. Istnieje wiele sposobów, aby liście wyglądały jak zwierzęta – możesz narysować liść jako zwierzę, obrócić go na bok i dodać mu cechy charakterystyczne. Możesz również użyć gałązek i trawy jako antenek i innych cech. Aby uzyskać dodatkowe szczegóły, możesz użyć taśmy dwustronnej. A ponieważ liście są naturalnie kolorowe, możesz zrobić zwierzęta z dowolnym kolorem, który chcesz!

Aby zrobić fajne zwierzę z liści, zbierz różne rodzaje liści wokół domu lub na chodniku. Liście o różnych kształtach, kolorach i rozmiarach są najlepsze do tego projektu. Możesz zbierać liście, podnosząc je z ziemi, ale możesz poprosić o pozwolenie na klipowanie liści z drzew lub roślin, które są żywe. Następnie możesz opłukać i wysuszyć liście w zlewie. Kiedy już to zrobisz, możesz zacząć tworzyć swoje zwierzę!

Innym zabawnym zajęciem jest tworzenie kapeluszy zwierząt i opasek do włosów z jesiennych liści. Są one świetnym sposobem na wprowadzenie dzieci do królestwa zwierząt w zabawny i wyjątkowy sposób. Dzieci pokochają tworzenie tych i pokochają szansę na kreatywność podczas uczenia się o różnych zwierzętach w Afryce. Liście są również świetne na opaski do włosów. A kiedy jesteś przy tym, spróbuj wyciąć tekturowy papier, aby dopasować go do głowy dziecka. Możesz również użyć starych opasek do włosów jako opaski.

Innym łatwym rzemiosłem liści jest kręcenie niektórych liści w spinnerze sałatkowym. Możesz kupić niedrogie spinnery sałatkowe w lokalnej IKEA. Gdy liście są przyklejone do spinnera, możesz dodać kleksy farby. Eksperymentuj, aby znaleźć odpowiednią ilość farby. Im więcej farby dodasz, tym bardziej realistycznie będzie wyglądał twój gotowy produkt. Jest to zabawa dla małych dzieci, jak również dla starszych dzieci.

Innym zabawnym jesiennym rzemiosłem jest zrobienie stołu sensorycznego z opadłymi liśćmi. Dzieci mogą używać markerów kredowych do rysowania obrazów na liściach. Mogą również zrobić suszone na powietrzu gliny jesienne miski liści. Są to doskonałe prezenty. Możliwości są nieograniczone! Więc, dalej, zrób kilka liści i bądź kreatywny! Będziesz zaskoczony rezultatami! Jest tak wiele sposobów na wykorzystanie liści tej jesieni! To wspaniałe prezenty dla dzieci, które z pewnością zachwycą maluchy w Twoim życiu!

Jeśli masz małe dzieci, możesz również pomalować liście, aby stworzyć realistyczny efekt i wyjątkowe dzieło sztuki. Możesz pomalować liście tak, jak dziecko zrobiłoby dynię. Alternatywnie możesz pociąć liście na różne kształty i rozmiary. Niektóre z innych pomysłów obejmują jesienne drzewa 3D, potwory z liści i ludzi z liści. Wszystkie te pomysły na rzemiosło są świetne dla dzieci i są zabawne dla wszystkich, aby spróbować. Więc, idź naprzód i stwórz piękne kreacje ze swoimi dziećmi!

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane