Jak zrobić jajko na balonie

Aby stworzyć kapryśną dekorację wielkanocną, możesz nauczyć się, jak zrobić jajko na balonie. Aby zacząć, będziesz potrzebować balonu z wodą. Najpierw zawiąż balon w węzeł. Następnie umieść balon w kubku. Dzięki temu będzie stabilny podczas pracy. Następnie potnij jeden arkusz białej bibuły na jednocalowe kwadraty. Będą one służyć jako podstawy dla twoich jaj. Jeden arkusz pokryje trzy jajka. Powieś balon na noc, lub możesz poczekać dwa lub trzy dni.

Aby zrobić jajko, najpierw rozpuść trochę czekolady. Rozpuść czekoladę w mikrofalówce. Następnie napełnij balon nieco większy od jajka. Odwiąż go i zanurz balon w czekoladzie. Gdy będzie już pokryty, umieść go na tacy. Umieść go w zamrażarce na około 10 minut. Gdy całkowicie zastygnie, możesz go popsikać szpilką. Aby usunąć czekoladę, użyj pęsety lub małych nożyczek.

Następnie z bibuły lub zwykłego papieru gazetowego zrób osłonę jajka. Wypełnij ją cukierkami lub czekoladą. Zakryj otwór kolejną kartką papieru. Jeśli chcesz, możesz dodać wstążkę lub kokardkę. Po wyschnięciu może posłużyć jako wielkanocna ozdoba lub prezent. Jajko jest delikatne i można je podarować jako prezent lub zachować jako przedmiot dekoracyjny. Możesz ozdobić je kolorowymi papierami i frędzlami.

Aby zrobić jajko na balonie, najpierw weź 10-calowy balon. Umieść go na stojaku do suszenia. Po godzinie owiń wstążkę rafii wokół balonu, zaczynając od węzła na górze. Kiedy już owiniesz cały balon, możesz przymocować clothespin za pomocą igły. Po 24 godzinach jajko powinno być gotowe do wyskoczenia. Następnie pozwól mu całkowicie wyschnąć przed popping it.

Dla kolorowego jajka, możesz użyć jaj z papier-mache. Te mogą być malowane, aby przypominać wygląd prawdziwych jaj dzikich ptaków. Po tym jak balon wyschnie, możesz wypełnić go cukierkami lub innymi smakołykami. Po wyschnięciu, otwórz jajko i ciesz się pysznym smakołykiem! To świetna zabawa dla małych dzieci i całej rodziny! To rzemiosło jest świetnym rodzinnym zajęciem na każdą Wielkanoc!

Jajka sznurkowe, z drugiej strony, są bardzo niechlujnym rzemiosłem. Tworzenie jajka sznurkowego jest świetnym rzemiosłem do zaangażowania dzieci w i kosztuje tylko kilka dolarów. Dodatkowo, sznurkowe jajka są idealne do ukrycia czekoladowych jajek. Najlepsze jest to, że możesz je zrobić na każde święto, jakie tylko chcesz. Nie będziesz musiał nawet czekać do Wielkanocy, aby cieszyć się swoim dziełem! Więc, zrób jedno i zaskocz swoją rodzinę i przyjaciół! Będziesz mile zaskoczony, jak wiele radości może sprawić to rzemiosło!

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane