Jak zrobić błyszczyk do ust z mamby

Jak zrobić błyszczyk do ust z mamby

Używając niektórych z tych samych składników, które można znaleźć w sklepie kosmetycznym, można stworzyć własny wysokiej jakości błyszczyk do ust. Korzystając z tego przepisu na błyszczyk DIY, stworzysz produkt, który nawilża, odżywia i nabłyszcza Twoje usta. Możesz nawet dostosować go do swoich upodobań. Możesz użyć olejków eterycznych, aby stworzyć wyjątkowy błyszczyk.

Aby zrobić swój własny błyszczyk, będziesz musiał stopić składniki w szklanym garnku lub podwójnym kotle. Możesz nawet wypróbować mikrofalówkę. Podczas tworzenia błyszczyka, użyj garnka, który mieści dwa do trzech cali wody. Powinien on być ustawiony na średnim ogniu. Jeśli używasz mikrofalówki, możesz podgrzewać składniki przez zaledwie 10 sekund i jesteś gotowy do pracy.

Pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji o swoich składnikach. Niektóre z najlepszych składników do stworzenia własnego błyszczyka to masło shea, olej kokosowy, wosk pszczeli i witamina E. Tarty wosk pszczeli sprawia, że błyszczyk ma ładną, twardą konsystencję, podczas gdy masło shea i olej kokosowy dodają wilgoci i blasku. Witamina E zmiękcza usta i chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi przez promienie UV. Możesz również znaleźć jakiś błyszczyk, który ma składniki przeciwstarzeniowe, takie jak kwas hialuronowy.

Będziesz również potrzebować szklanej miarki i strzykawki. Strzykawka to mały pojemnik z małą końcówką, której możesz użyć do wstrzyknięcia błyszczyka do swojej tubki. Możesz również użyć ręczników papierowych, aby wytrzeć tubkę do czysta. Możesz również kupić tubki z błyszczykiem, do których dołączone są różdżki z aplikatorem.

Jeśli chcesz dodać blasku do swojego błyszczyka, możesz dodać brokat. Jeśli nie chcesz dodawać brokatu, możesz dodać niewielką ilość sproszkowanej miki do swojego błyszczyka. Możesz również dodać szczyptę proszku arrowroot, który pomoże Twojemu błyszczykowi osiągnąć ciemny kolor. Najlepszą częścią tego przepisu DIY błyszczyk jest to, że jest łatwy do dostosowania i ponownego wykorzystania. Możesz przeciąć przepis na pół, aby zrobić mniejszą partię.

Najważniejszą częścią tego przepisu nie są same składniki, ale metoda, którą wybierzesz, aby je stopić. To właśnie tutaj magia podwójnego kotła wchodzi w grę. Jeśli nie jesteś skłonny zainwestować w wymyślny garnek, możesz odtworzyć podwójny kocioł używając szklanej miski i patelni wypełnionej wodą. Możesz również użyć mikrofalówki, choć może się okazać, że jest ona mniej skuteczna. Przed wypróbowaniem jakiegokolwiek nowego produktu do pielęgnacji skóry na twarzy należy również skonsultować się z dermatologiem.

Podsumowując, najlepszy błyszczyk do ust to przezroczysty błyszczyk wykonany z masła shea, oleju kokosowego, wosku pszczelego i witaminy E. Najlepszą rzeczą w tym przepisie jest to, że jest łatwy do dostosowania i możesz wypróbować różne smaki, aby stworzyć swój własny błyszczyk. Dodanie olejków eterycznych może nadać Twojemu błyszczykowi impetu, ale pamiętaj, aby użyć stout i silliest z trytytek.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane